Predajne zváračskej a zámočníckej techniky

Ochranné pracovné pomôcky


Radi Vás privítame v novosprevádzkovaných priestoroch našej predajne, kde pokračujeme v predaji zváracej, paličskej a zámočníckej techniky vč. širokorosiahleho príslušenstva potrebného najmä ku zváračským a zámočníckym prácam.

Náš obchod nájdete na Nevädzovej ul. č.3 v časti Košíc-Vyšné Opátske.

Okrem iných zastupujeme spoločnosti:

  • ESAB
  • AIR LIQUIDE

Sme ich oficiálnym distribútorom a tieto renomované značky (ESAB, AIR LIQUIDE, CEMONT, OERLIKON...) predávame so všetkými zárukami vč.kompletného servisu. S týmito značkami máme dlhoročné skúsenosti v oblasti praktického využitia a taktiež potrebného servisu.

Stroje týchto značiek využívame už dlhodobo aj v našej Zváračskej škole na Rampovej č.6, kde im školiaci sa študenti /žiaci/ dávajú riadne "zabrať".

Samozrejme k týmto zváracím zariadeniam ponúkame potrebné prídavné materiály, ako sú elektródy na MMA zváranie, zv. dráty na MIG-MAG, resp. TIG zváranie a kompletné náhradné príslušenstvo. Výmenu fliaš technických plynov(CO2, Ar, O2, C2H2) zabezpečujeme v našej Zváračskej škole v Košiciach na Rampovej ul. č.6.

Nájdete u nás taktiež aj širokú škálu ochranných pomôcok /obuv, odev, zváračské masky, okuliare, rukavice a pod./ nevyhnutné pre zváračské a zámočnícke práce.
Stroje a zariadenia vyššie uvedených značiek, ktoré nemáme momentálne na sklade, vieme po dohode so zákazníkom vybrať, príp.poradiť a doporučiť z katalógov, odobriť cenu a požadovaný model objednať. V najkratšej dobe zabezpečíme dovoz a následnú distribúciu.

Široká škála brúsnych a rezných kotúčov taktiež určite uspokojí každého zákazníka.

Kontakt:

STROJZVAR BaP spol. s r.o.
04 001 Košice

+421 903 600 866

obchod@strojzvar.sk

Otváracie hodiny:
Pondelok – piatok: 7.00 – 15.00
Sobota / Nedeľa : zatvorené

Produkty